super twin reverb reissue Bekeken: bronnen vroege middeleeuwen 34 keer

Marxx

Laat alle fotos zienlisten up maggots

Omschrijving

papier karton kringloop  Marxx. Marxx is een reutje. Hij is vermoedelijk een kruising? Geschatte leeftijd is 3 jaar. Marx is uit een killingstation in Spanje gered en naar een kennel gebracht Eigenlijk heeft hij de ene kooi voor de andere gewisseld. Natuurlijk mag hij er wel uit maar er zijn zo veel honden. Hij is er nu al 2 jaar niemand die naar hem vraagt ... eigenlijk één van de onzichtbare honden. Hij is lief voor de mensen en kan met andere honden. Katten onbekend. Marxx is een middel maat hond. Hij verblijft momenteel nog in Spanje. Voor Marxx naar Nederland komt zal hij gecastreerd zijn, deze kosten € 60,00 komen nog op de adoptiekosten. Wanneer hij na reservering naar Nederland komt is hij gevaccineerd(incl.Rabiës) ge-chipt en neemt hij zijn paspoort mee. Voor informatie of reservering kunt u mailen of bellen 06-12913350 06-24157173 06-10961817 06-12908192 zie ook de andere advertenties.

waar woont kenneth vermeer Ras/soort: Kruising
appel vanille taart Kleur: bruin-grijs
middle dj song download mp3 Leeftijd: 1 tot 3 jaar
marilyn monroe photoshoot beach Gesteriliseerd/gecastreerd: ja
sherlock holmes bbc series Kan bij andere honden: ja
arie schuur appingedam Kan bij katten: onbekend
stuart olson inc Kan bij kinderen tot 8 jaar: ja
goedkope tickets barcelona Kan bij kinderen vanaf 8 jaar: ja
heel pain in hindi Gedrag aan de lijn: onbekend
speelgoed eco house Kan alleen thuis blijven: onbekend
black widow avengers Zindelijk: onbekend
dr. garcia new york Schofthoogte: groter dan 50 cm
machines om containers te reinigen Kan loslopen: onbekend
jongeren op kamers Geslacht: mannelijk
vader angelina jolie Chip/tatoeage: ja
database paradise papers Herkomst: Spanje
films of 2014 Vergoeding: 270,00 EUR

Aanvullende informatie

hal eprocurement login Geplaatst: 7 juni 2018 - 12:02
jongeren die drugs gebruiken Verloopt: 6 augustus 2018 - 12:02

soorten planningen bouw Categorie: angie rolling stones vertaling

De aanbieder

wapen provincie friesland MJM Dogs Foundation
koningin beatrix wijn asiel/dierenopvang
Nederland (2033GB)

oplossing houtje touwtje